Ilse Konig

We hebben één boek van Ilse Konig waarvan één boek mét recepten.

Registreer gratis!

Welkom op heerlijkzoeken.

Heerlijk zoeken is jouw persoonlijke receptenzoekmachine voor jouw boekenplank en blogcollectie. Alleen nog maar lekkere recepten vinden van auteurs die jou wél aanspreken, zoals die van Ilse Konig? Registreren is gratis!

Boeken van Ilse Konig

Recepten van Ilse Konig

Doorzoek de recepten

Wist je dat heerlijkzoeken dé site is om door recepten van kookboeken te zoeken? Verfijn en verken onze selectie van recepten!

Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Bij de koffie uit Minimania:

Diavoletti

Ingrediënten:
eidooier, boter, meel, paprika-rode-peper-aardbeien-confituur, suiker en zout

Soort:
zoete hapjes / vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Minimania:

Paté craquelins

Ingrediënten:
cognac, ei, boter, ganzenvet, gedroogde tijm, kippenlevertjes, ui, peper, pistachenootjes, port, sherry, volkorencrackers, witte gelatine en zout

Soort:
gevogelte / hartige hapjes
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Diner / nagerecht uit Minimania:

Pink beauties

Ingrediënten:
aardbeien, chocolade, bruine suiker, poedersuiker, kwark, meel, cacao, vanillesuiker, boter en zout

Soort:
fruit / zoete hapjes / vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Bij de koffie uit Minimania:

Pumpkin pielets

Ingrediënten:
appelazijn, bakpoeder, eidooier, suiker, gember, boter, meel, nootmuskaat, pompoen, roomkaas, slagroom en zout

Soort:
zoete hapjes / vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Minimania:

Wontonmandjes

Ingrediënten:
avocado, cherrytomaten, citroensap, garnalen, komijnzaad, koriandergroen, limoen, olie, olijfolie, peper, knoflook, yoghurt, zout en zwarte olijven

Soort:
vis/schaaldieren/schelpdieren / hartige hapjes
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Minimania:

Quichettes Alsaciennes

Ingrediënten:
buikspek, cayennepeper, eidooier, eieren, gekookte ham, boter, lente-uitjes, meel, melk, nootmuskaat, parmezaanse kaas, slagroom en zout

Soort:
vlees / hartige hapjes
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Minimania:

Miniwellingtons

Ingrediënten:
bladerdeeg, boter, dijonmosterd, eidooier, kastanjechampignons, meel, parmaham, peper, plantaardige olie, steak, tijm en zout

Soort:
vlees / hartige hapjes
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Minimania:

Empanaditas

Ingrediënten:
koriander, boter, chilivlokken, eidooier, gerookte-paprikapoeder, honing, kurkuma, meel, melk, pikant paprikapoeder, plantaardige olie, reuzel, rode puntpaprika, rode ui, rozijnen, runderbouillon, rundergehakt, gemalen komijn, zout, water en witte peper

Soort:
vlees / hartige hapjes
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Basisrecept uit Minimania:

Flammkuchendeeg

Ingrediënten:
gedroogde gist, meel, suiker, zout en water

Soort:
vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Recept uit Minimania:

Sweet Sushi Set

Ingrediënten:
aardbeien, ananas, boter, citroenschil, eidooier, melk, suiker, granaatappelpitten, karamelsaus, kiwi, mango, meel, meloen, cacao, pistachenootjes, sinaasappelschil, vanillesuiker en zout

Soort:
zoete hapjes / vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Recept uit Minimania:

Maiscrackers

Ingrediënten:
aubergine, avocado's, basilicum, citroen, cognac, garnalen, munt, olijfolie, peper en zout

Soort:
vis/schaaldieren/schelpdieren / hartige hapjes
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Minimania:

Veggie bites

Ingrediënten:
boter, ham, jonge worteltjes, lente-uitjes, olijfolie, peper, rijst, rode biet, rodewijnazijn, snijbietbladeren, bleekselderij, zout, venkelknol, volkoren tarwemeel en water

Soort:
hartige hapjes / vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti / bij de koffie uit Minimania:

Crostatine multicolori

Ingrediënten:
appelazijn, bakpoeder, deeg, boter, water, marmelade, meel, roomkaas, vet en zout

Soort:
hapjes / zoet / zoete hapjes / vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Minimania:

Thai Spring Baskets

Ingrediënten:
arachideolie, bruine suiker, garnalen, glasnoedels, koriander, lichte sojasaus, limoensap, loempiavellen, peper, pinda's, rode ui, knoflook en vissaus

Soort:
vis/schaaldieren/schelpdieren / hartige hapjes
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Bij de koffie uit Minimania:

Bocconotti

Ingrediënten:
amandelen, boter, eidooier, eiwit, marsala, meel, cacao, poedersuiker, pure chocolade, tl espressopoeder en vanillesuiker

Soort:
zoete hapjes / vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Recept uit Minimania:

Craquelins

Ingrediënten:
bakpoeder, blanke rozijnen, boter, havermoutvlokken, melk, ontpitte dadels, rietsuiker, speltmeel en zout

Soort:
vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Minimania:

Sliders

Ingrediënten:
augurk, cheddar, ei, suiker, boter, ketchup, mayonaise, meel, mosterd, olie, peper, plantaardige olie, rode ui, rundergehakt, sla, zout, gist, witte sesamzaadjes en zout

Soort:
vlees / hartige hapjes
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Recept uit Minimania:

Karamelsaus

Ingrediënten:
boter, slagroom, suiker en zout

Soort:
zoet / vegetarisch
Een recept uit Ilse Konig, Ilse König, Clara Monti en Inge Prader - Minimania

Bij de koffie uit Minimania:

Espresso Brownie Bites

Ingrediënten:
ei, espressopoeder, boter, meel, pure chocolade, suiker en zout

Soort:
zoete hapjes / vegetarisch
Alle recepten van Ilse Konig