Maxime Bilet

We hebben 4 boeken van Maxime Bilet waarvan 4 boeken mét recepten.

Registreer gratis!

Welkom op heerlijkzoeken.

Heerlijk zoeken is jouw persoonlijke receptenzoekmachine voor jouw boekenplank en blogcollectie. Alleen nog maar lekkere recepten vinden van auteurs die jou wél aanspreken, zoals die van Maxime Bilet? Registreren is gratis!

Boeken van Maxime Bilet

Recepten van Maxime Bilet

Doorzoek de recepten

Wist je dat heerlijkzoeken dé site is om door recepten van kookboeken te zoeken? Verfijn en verken onze selectie van recepten!

Een recept uit Maxime Bilet, Nathan Myhrvold en Chris Young - Modernist Cuisine [3]

Diner / hoofdgerecht uit Modernist Cuisine [3]:

The Colonel's Fried Chicken

Ingrediënten:
allspice, bloem, cayennepeper, ei, karwijzaad, kip-drumsticks, laurier, nootmuskaat, paprikapoeder, salie, tijm, uienpoeder, ve-tsin, volkorenmeel, volle melk, zout en peperkorrel

Soort:
gevogelte
Een recept uit Maxime Bilet, Nathan Myhrvold en Chris Young - Modernist Cuisine [5]

Recept uit Modernist Cuisine [5]:

Cherry Vinaigrette

Ingrediënten:
champagne-azijn, dijonmosterd, hazelnootolie, inmaakvocht van gepekelde kersen, kamilleolie, olijfolie, zwarte kersen en xanthaangom

Soort:
saus/dressing/jus
Een recept uit Maxime Bilet, Nathan Myhrvold en Chris Young - Modernist Cuisine [5]

Recept uit Modernist Cuisine [5]:

Fried Pickles

Ingrediënten:
bloem, chilivlokken, dille, frituurvet, knoflook, selderijzaad, suiker, trisol®, verse augurk, gist, water, witte wijnazijn en zout

Soort:
groente
Een recept uit Maxime Bilet, Nathan Myhrvold en Chris Young - Modernist Cuisine [3]

Recept uit Modernist Cuisine [3]:

Sherry and Cocoa

Ingrediënten:
annattopoeder, boter, cacao, dragon, kervel, korianderzaad, kreeftenschaal, limoensap, limoenzest, schaaldierenfond, amontillado sherry, sherryazijn, sjalot en vanillemerg

Soort:
saus/dressing/jus
Een recept uit Maxime Bilet, Nathan Myhrvold en Chris Young - Modernist Cuisine [2]

Recept uit Modernist Cuisine [2]:

Oxtail Pho Broth

Ingrediënten:
allspice, gember, kaneel, lendebiefstuk, zwarte peper, rundvlees, steranijs, suiker, ui en vissaus

Soort:
soep/bouillon
Alle recepten van Maxime Bilet